Активність в рамках наукового співробітництва ДНДІЛДВСЕ з Інститутом Фрідріха Льоффлера (Німеччина)

 
15.07.2020

Активність в рамках наукового співробітництва ДНДІЛДВСЕ з Інститутом Фрідріха Льоффлера (Німеччина)

      В рамках наукового співробітництва з Інститутом Фрідріха Льоффлера (Німеччина) та на виконання наказу Держпродспоживслужби №386 від 11.06.2020 року щодо вивчення епізоотичної ситуації на гарячку Крим-Конго в Україні, який передбачає організацію, збір та доставку кліщів Hyalomma marginatum до лабораторії, фахівцями науково-дослідного паразитологічного та науково-дослідного епізоотологічного відділів ДНДІЛДВСЕ була проведена наступна активність:
  1. 1. Проведений кущовий (регіональний) семінар на тему: «Нагляд за переносниками трансмісивних інфекційних хвороб в польових умовах» з директорами та фахівцями, що здійснюють дослідження векторів (ентомозів) поширення інфекційних захворювань, Одеської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської регіональних державних лабораторій Держпродспоживслужби.
  2. 2. Зроблено презентації з відеофільмами та проведено 2 вебінари в додатку Google meet (10.07.2020 та 15.07.2020) за темами: - «Методи збору кліщів та їх транспортування до лабораторії»; - «Hyalomma marginatum»; - «Визначення видової приналежності та диференційна діагностика іксодових кліщів».
  3. 3. Розроблені методичні рекомендації «Визначення видової приналежності іксодових кліщів, методи їх збору та транспортування до лабораторії», які затверджені Вченою радою ДНДІЛДВСЕ та подані до розгляду на Науково-методичну раду Держпродспоживслужби.

Повернення до списку