Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

21.12.2017 р. - Семінар-нарада на тему: «Організація та аналіз виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктах тваринного походження на 2017 рік»

 
21.12.2017

21.12.2017 р. - Семінар-нарада на тему: «Організація та аналіз виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктах тваринного походження на 2017 рік»

21.12.2017 року виконуючий обов’язки директора ДНДІЛДВСЕ Піщанський О.В. відкрив cемінар-нараду на тему: «Організація та аналіз виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктах тваринного походження на 2017 рік», в якій взяли участь відповідальні за виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктах тваринного походження, фахівці відділів прийому та реєстрації зразків філіалів ДНДІЛДВСЕ та регіональних державних лабораторій ветеринарної медицини, фахівці відділу організації моніторингових досліджень реєстрації зразків та оформлення документів ДНДІЛДВСЕ та Державної  служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Заступник директора ДНДІЛДВСЕ Т.О. Гаркавенко окреслила перспективи розвитку лабораторно-діагностичних установ Держпродспоживслужби України з питань контролю безпечності харчових продуктів та кормів.
Новохатня О.М. – заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та кормів, начальник відділу безпечності харчових продуктів – розповіла про вимоги законодавства щодо планування моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктах тваринного походження.
Сілаєв Ю.Г. – завідувач відділу організації моніторингових досліджень, реєстрації зразків та оформлення документів – провів аналіз виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктах тваринного походження на 2017 рік.
Саєнко Н.О. – заступник  завідувача відділу, завідувач лабораторії, організації моніторингових досліджень та оформлення їх результатів відділу організації моніторингових досліджень, реєстрації зразків та оформлення документів – розповіла про організацію, порядок відбору зразків та оформлення документів при виконанні Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктах тваринного походження. Наголосила на особливості проектування Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктах тваринного походження на 2018 р.
В заході взяли участь 25 осіб.

Повернення до списку