Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

10 листопада - Всесвітній день науки! Щиро вітаємо всіх науковцев!

 
10 листопада - Всесвітній день науки! Щиро вітаємо всіх науковцев! 10.11.2017

10 листопада - Всесвітній день науки! Щиро вітаємо всіх науковцев!

Всесвітній день науки за мир і розвиток (World Science Day for Peace and Development) або простіше - Всесвітній день науки (World Science Day) відзначається щорічно 10 листопада з метою підвищення усвідомлення громадськістю в усьому світі користі науки, а також служить нагадуванням міжнародній спільноті про необхідність використання науково-технічних досягнень в інтересах миру та розвитку на благо людської цивілізації.
Також серед цілей Дня – відновлення національних і міжнародних зобов'язань в галузі науки за мир і розвиток і намір підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства; підвищення рівня інформованості громадськості про важливість науки і ліквідація розриву між наукою і суспільством. І хоча цей День не був оголошений вихідним днем, в кожній країні проходять заходи, пов'язані зі Всесвітнім днем науки. Його проведення було рекомендовано в 1999 році на проведеній в Будапешті Всесвітній науковій конференції (World Conference on Science), де була висловлена необхідність більш щільної взаємодії між наукою і суспільством.
Дотримуючись порядку конференції 1999 року, ЮНЕСКО офіційно заснувала Всесвітній день науки, проголосивши його на загальній конференції в 2001 році. У глобальному масштабі День був вперше відзначений 10 листопада 2002 року і з тих пір широко відзначається в усьому світі.

Повернення до списку