Щодо семінару фахівців радіологічних відділів лабораторій ветеринарної медицини.

 
12.06.2017

Щодо семінару фахівців радіологічних відділів лабораторій ветеринарної медицини.

Відповідно до «Плану роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на 2017 р.» та «Плану роботи Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи на 2017 р.» (далі ДНДІЛДВСЕ), 08-09.06.2017 на базі науково-дослідного радіологічного відділу ДНДІЛДВСЕ було проведено семінар на тему «Організація роботи радіологічних відділів РДЛВМ відповідно до вимог ДСТУ/ISO 17025». В заході взяли участь фахівці радіологічних відділів регіональних державних лабораторій ветеринарної медицини та філіалів ДНДІЛДВСЕ.

У теоретичній частині семінару були розглянуті перспективи та шляхи оптимізації роботи радіологічних відділів державних лабораторій ветеринарної медицини, а також настанови щодо організації роботи радіологічних відділів згідно ДСТУ ISO 17025.

Практична частина семінару була присвячена вдосконаленню навичок з проведення спектрометричних досліджень, здійсненню валідації та верифікації методів досліджень, ознайомленню з підходами до встановлення невизначеності вимірювань та визначення межі детектування і мінімальної вимірюваної активності. У заключній частині семінару фахівці практично відпрацювали підготовку зразків води до спектрометричних досліджень.

Учасники семінару висловили слова подяки керівництву Держпродспоживслужби та ДНДІЛДВСЕ за організацію та проведення заходу на високому рівні.

Повернення до списку