25.05.2017 р. - Семінар-нарада «Стан та перспективи розвитку державних лабораторій ветеринарної медицини України»

 
25.05.2017

25.05.2017 р. - Семінар-нарада «Стан та перспективи розвитку державних лабораторій ветеринарної медицини України»

       25.05.2017 року в Державному науково-дослідному інституті лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи відбувся семінар-нарада «Стан та перспективи розвитку державних лабораторій ветеринарної медицини України».
       На семінар-нараду були запрошені заступники директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, директори філіалів ДНДІЛДВСЕ, регіональних державних лабораторій ветеринарної медицини.
      В семінарі взяв участь Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лапа Володимир Іванович. У своєму виступі він акцентував увагу на необхідності підняття рівня лабораторної діагностики хвороб тварин, визначення показників якості та безпечності харчових продуктів, в тому числі при імпорті, експорті продукції та при її внутрідержавному виробництві. Крім того, Володимир Іванович доручив Державному науково-дослідному інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи розробити стратегію розвитку лабораторної системи Держпродспоживслужби.  Новожицька Ю.М. – перший заступник директора з наукового забезпечення керівництва випробувальним центром – розповіла про стан та перспективи розвитку лабораторно-діагностичної роботи в сучасних умовах, в тому числі стосовно стану лабораторного контролю за безпекою харчових продуктів та кормів, діагностики незаразних хвороб тварин в Україні.  Неволько О.М. – заступник директора з наукового забезпечення лабораторної діагностики заразних хвороб тварин – ознайомив учасників семінар-наради зі станом лабораторної діагностики заразних хвороб тварин в України. Основна увага була приділена емерджентним хворобам тварин, вимогам до відбору, доставки патматеріалу та сучасним методам діагностики.

Повернення до списку