09, 17.03.2017 р. - Семінари-навчання на тему «Біобезпека, діагностика, епізоотологія та заходи при АЧС» в Полтавській та Київській областях

 
21.03.2017

09, 17.03.2017 р. - Семінари-навчання на тему «Біобезпека, діагностика, епізоотологія та заходи при АЧС» в Полтавській та Київській областях

Відповідно до затвердженої програми, Першим заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів А.О. Жуком та фахівцями ДНДІЛДВСЕ проведено семінари-навчання на тему «Біобезпека, діагностика,  епізоотологія та заходи при АЧС» в Полтавській та Київській областях.

Полтавська  область
9 березня  2017 року в семінарі-навчанні взяли участь фахівці ветеринарної медицини головного управління Держпродспоживслужби в області, керівники районних лікарень ветеринарної медицини, виконуючі обов’язки начальників районних управлінь Держпродспоживслужби, фахівці регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, районних державних лабораторій ветеринарної медицини. Всього 83 учасники.

Київська область
17 березня 2017 року у семінарі-навчанні взяли участь в.о. начальників управлінь Держпродспоживслужби в районах (містах), начальники  районних (міських) державних лікарень ветеринарної медицини та керівники (власники) свиногосподарств. Всього 67 учасників.

Під час проведення семінару-навчання з демонстрацією наглядних матеріалів були розглянуті наступні питання:
-       Ситуація з АЧС в Україні та поширення АЧС у світі.
-       Система діагностики інфекційних захворювань у свиней.
-       Комплекс заходів щодо недопущення поширення АЧС.
-       Основи біобезпеки свиногосподарств:
        • основні положення  по біобезпеці свинарських приміщень;
        • заходи що сприятимуть підвищенню біобезпеки свиногосподарств.

Присутні   проаналізували  епізоотичну  ситуацію  в  Україні та світі, питання щодо удосконалення протиепізоотичних заходів, а також розуміння небезпеки (ризиків) виникнення інфекційних захворювань та факторів, які обумовлюють їх поширення, для суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з утриманням, транспортуванням та обігом свиней.

Повернення до списку