Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Всі новини


24-28.04.2017 р. - «Регіональний Науковий Симпозіум в рамках концепції «Єдине Здоров'я» 2017 за підтримки ПЗСБД в Україні»

24-28.04.2017 р. в м. Києві проводиться  «Регіональний Науковий Симпозіум в рамках концепції «Єдине Здоров'я» 2017 за підтримки ПЗСБД в Україні» для керівників та представників наукової спільноти України в сфері охорони здоров’я людини та ветеринарної медицини. Від ДНДІЛДВСЕ участь у даному заході беруть наступні науковці: Меженський А.О., Дрожже Ж.М., Сапачова М.А., Марущак Л.В., Євтушенко Т.В., Сомова М.В., Алєксеєва Г.Б., Байєр О.В., Камінська О.В., Ложкіна О.В., Марчук О.Т., Петренко О.С., Лінійчук Н.В., Доброжан Ю.В., Павлунько В.Г.
Регіональний Науковий Симпозіум в рамках концепції «Єдине Здоров'я» 2017 за підтримки ПЗСБД в Україні» надає можливість учасникам представити свої наукові здобутки, маючи на меті підвищити рівень біобезпеки та біозахисту, зробити свій науковий внесок до концепції «Єдиного здоров’я», обмінятися даними з біоспостереження та покращити розуміння ризиків захворювання.
20.04.2017 р. - Візит представників місії компетентного органу Китайської Народної Республіки до ДНДІЛДВСЕ
Документ: Завантажити / Завантажити / Завантажити

20.04.2017 року представники місії компетентного органу Китайської Народної Республіки  відвідали Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Перший заступник директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, канд. вет. наук Новожицька Ю.М. презентувала роботу інституту. При цьому було підкреслено, що ДНДІЛДВСЕ акредитований згідно ДСТУ/ISO/IEC 17025. Всі лабораторні дослідження з діагностики хвороб тварин проводяться у відповідності до вимог МЕБ, директив ЄС, інструкцій, затверджених на національному рівні. Визначення показників, передбачених Планом державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та інших забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктах, проводиться у відповідності до міжнародних стандартів. Представники  місії компетентного органу Китайської Народної Республіки ознайомилися з роботою науково-дослідного хіміко-токсикологічного відділу, з діагностикою BSE та запросили українських фахівців в лабораторії Китайської Народної Республіки  для обміну досвідом.
12.04.2017 р. - Засідання круглого столу з питань епізоотичного стану в Україні
Документ: Завантажити

12.04.2017 р. за підтримки комітету аграрної політики та земельних відносин Верховної ради України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Національної академії аграрних наук у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося засідання круглого столу з питань епізоотичного стану в Україні. Від Держпродспоживслужби на заході працювали: Голова Володимир Лапа, Перший заступник Андрій Жук, начальники ряду головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та представники профільного департаменту. Від  Державного науково-дослідного інституту  з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи  приймала участь перший заступник директора Новожицька Ю.М.
01-14.04.2017 р. - Бюлетень про інфекційні захворювання

БЮЛЕТЕНЬ ПРО ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
Повідомлення про захворювання
Період: 01-14.04.2017 року
08.04.2017 р. - Участь ДНДІЛДВСЕ у щорічній акції «За чисте довкілля».
Документ: Завантажити / Завантажити / Завантажити / Завантажити / Завантажити / Завантажити / Завантажити / Завантажити / Завантажити / Завантажити

08.04.2017 р. фахівці Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експерти та
Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів взяли участь у щорічній акції «За чисте довкілля».
На чолі з Головою Держпродспоживслужби Володимиром Лапою та першим заступником директора ДНДІ Юлією Новожицькою
було проведено роботу по розчищенню території Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експерти
від гілок після санітарного обрізання дерев, а також висаджено кущі троянд та магнолії.
Незважаючи на дощову погоду, всі учасники акції отримали позитивний заряд від проведеної роботи та дружнього спілкування.
27.03.2017 р. - Розширення сфери акредитації випробувального центру ДНДІЛДВСЕ

27.03.2017 року Національним агентством з акредитації України прийняте позитивне рішення щодо розширення сфери акредитації випробувального центру ДНДІЛДВСЕ за результатами інспекційного нагляду, що відбувся 26.01.2017 року.
ДНДІЛДВСЕ інформує своїх клієнтів та всіх зацікавлених осіб, що до сфери акредитації ВЦ ДНДІЛДВСЕ включено визначення санітарно-гігієнічних показників повітря, робочої зони, а саме:
-    хімічні речовини;
-    шум (рівень звуку, дБ; еквівалентний рівень звуку, дБ екв.);
-     температура повітря,оС;
-    відносна вологість,%;
-    електромагнітні поля радіочастотного діапазону (0,01-0,06 МГц; 0,06 – 3,0 МГц; 3,0 – 30,0 МГц; 30,0 – 300,0 МГц; 300,0 МГц – 300,0ГГц);
-    імпульсні електромагнітні поля в діапазоні частот 0-1000 МГц;
-    освітленість робочої поверхні (Е,лк) для розрядів зорових робіт.
З нетерпінням чекаємо Ваших заявок на проведення досліджень санітарно-гігієнічних показників.
03.04.2017 р. - В Іркутській області (Росія) діагностовано африканську чуму свиней.

03.04.2017 р. - Терміново! В Іркутській області (Росія) діагностовано африканську чуму свиней. Знищено 1324 свині з 279 господарств. Це - перший спалах АЧС за Уралом, епізоотична ситуація несе ризики для свинарства Китаю, де утримується половина всіх свиней на Землі (500 млн голів).
01-31.03.2017 р. - Бюлетень про інфекційні захворювання

БЮЛЕТЕНЬ ПРО ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
Повідомлення про захворювання
Період: 01-31.03.2017 року
16-31.03.2017 р. - Бюлетень про інфекційні захворювання

БЮЛЕТЕНЬ ПРО ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
Повідомлення про захворювання
Період: 16–31.03.2017 року
27.03.2017 р. - Візит єгипетської делегації в ДНДІЛДВСЕ
Документ: Завантажити / Завантажити

27.03.2017 р. єгипетська делегація ознайомилася з роботою Державного науково-дослідного  інституту з  лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, який здійснює контроль за якістю та безпечністю  харчових продуктів, кормів, у тому числі зерна та зернопродуктів. В ДНДІЛДВСЕ єгипетська делегація ознайомилася з роботою лабораторій, що займаються визначенням пестицидів, гербіцидів, мікотоксинів, а також науково-дослідного відділу з визначення ГМО. Перший заступник директора ДНДІЛДВСЕ, канд. вет. наук Новожицька Ю.М. в своїй презентації підкреслила, що ДНДІЛДВСЕ, його філіали та регіональні державні лабораторії ветеринарної медицини визначають якість та безпечність зерна, зернопродуктів валідованими та акредитованими методами згідно ДСТУ/ISO/IEC 17025 за показниками на вимогу країн імпортерів.  Новожицька Ю.М.  запросила єгипетських колег до співпраці, в тому числу з проведення міждержавних міжлабораторних раундів професійного тестування.
#WORK_AREA#