Корисна інформація для споживачів

12.06.2017 Поведінка тварин: домінування та його наслідки
Однією з головних потреб живих істот є необхідність посідати певне місце у стадній ієрархії. Під ієрархією розуміють підпорядкування тварин у групі. При цьому зовсім не обов’язково, що домінуюча особина найсильніша і найагресивніша тварина. Ранжування за силою звичайно існує, але тільки у тих видів, де це виправдано інтересами популяції в цілому. В інших випадках критеріями, що визначають ранг тварин, виступають цілком інші, частіше психологічні ознаки. Наприклад, у деяких птахів домінуюча особина здатна до розв’язання таких завдань, які неспроможні вирішити інші члени групи.

05.06.2017 Сучасна епізоотична ситуація щодо пташиного грипу в Україні
Грип птиці – висококонтагіозне вірусне захворювання птиці, яке характеризується високою смертністю (до 100%) птиці родини курячих (кури, павичі, цесарки, фазани, індички). Сприйнятливі до нього також водоплавні (гуси, качки) та дика птиця (горобці, голуби, чайки та ін.). На даний час відомо більше 105 видів із 26 родин, від яких виділено вірус грипу типу А. Згідно класифікації Міжнародного епізоотичного бюро, вірус пташиного грипу відноситься до категорії особливо небезпечних хвороб птиці.

29.05.2017 Що необхідно для подорожі з домашніми тваринами до країн ЄС
Зважаючи на процес інтеграції до країн ЄС, в якому зараз перебуває Україна, все більше людей отримують змогу вільно подорожувати територією співдружності. Проте, якщо питання безвізового переміщення громадян нашої країни вже вирішено, залишається аспект, який лежить не у дипломатичній площині, а безпосередньо пов’язаний з дотриманням безпеки для здоров’я тварин та людей на території ЄС. Це питання пов’язане з подорожами до країн Європи разом із домашніми тваринами.


Новини 13 — 15 з 38
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі