Корисна інформація для споживачів

03.07.2017 Ферментативний аналіз якості вин
Вино належить до продуктів споживання, що користуються стабільним попитом, і тому часто стають об’єктом для фальсифікації. На відміну від інших продуктів споживання, наприклад соків, властивості яких, в тому числі показники автентичності, закріплені в ряді нормативних документів, якісні показники вин не мають широкої нормативної бази.

26.06.2017 Лептоспіроз тварин
Лептоспіроз – гостре інфекційне захворювання, спільне для людини та тварин.
Збудником лептоспірозу є бактерії лептоспіри, які присутні в організмі багатьох видів диких та домашніх тварин. Найбільшим резервуаром лептоспірозу в природі є гризуни (пацюки, миші, полівки, ондатри тощо), серед свійських тварин – велика та дрібна рогата худоба, свині, собаки.  В світі на сьогодні захворювання тварин і людини викликають близько 250 сероварів лептоспір, об’єднаних у 26 серогруп.
В Україні лептоспіроз спричинюють збудники 17 серогруп. Найбільш розповсюджені серогрупи Icterohaemorrhagiae, Grippotyphosa, Hebdomadis, Sejro, Mini, Canicola, Pomonа, Tarassovi, Bratislava, Cynopteri.

19.06.2017 Ботулізм - реальна небезпека для споживачів
Ботулізм ‒ гостре токсико-інфекційне захворювання, пов'язане із вживанням в їжу продуктів, що містять токсин Clostridium botulinum або самих збудників. Характерними симптомами є розвиток парезів та паралічів мʹязів у зв'язку з блокадою токсином виділення ацетилхоліну в нервових синапсах.


Новини 10 — 12 з 38
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі