Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Корисна інформація для споживачів

17.07.2017 Визначення антибіотиків у молоці
Виявлення антибіотиків – надзвичайно важлива проблема, оскільки в результаті їх використання для лікування, профілактики захворювань, стимуляції росту, покращення якості та зберігання кормів тощо продукти харчування забруднюються їх залишками. При цьому антибіотики тривалий час зберігаються у продуктах тваринництва, з якими надходять в організм людини, що створює небезпеку для здоров'я. Наявність залишкових кількостей ветеринарних препаратів в продукції тваринного та рослинного походження в країнах ЕС та в Україні строго лімітується.

10.07.2017 Так що ж це за захворювання - блутанг?
Ми часто розповідаємо про захворювання, які зустрічаються в нашому житті регулярно, але не треба забувати про те, що крім африканської чуми свиней і сказу, існують ще такі особливо небезпечні хвороби, як: блютанг (блутанг), високопатогенний грип птахів, віспа овець і кіз, сап, сибірка, ящур. Все ці захворювання  входять до переліку заразних, в тому числі особливо небезпечних хвороб тварин, за якими можуть встановлюватися обмежувальні заходи.

03.07.2017 Ферментативний аналіз якості вин
Вино належить до продуктів споживання, що користуються стабільним попитом, і тому часто стають об’єктом для фальсифікації. На відміну від інших продуктів споживання, наприклад соків, властивості яких, в тому числі показники автентичності, закріплені в ряді нормативних документів, якісні показники вин не мають широкої нормативної бази.


Новини 7 — 9 з 37
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі