Корисна інформація для споживачів

24.07.2017 Спарганоз тварин
Спарганоз – природно-вогнещеве цестодозне захворювання домашніх і диких свиней, птахів, рептилій, амфібій, а також людини, яке характеризується ураженням підшкірної клітковини, міжм’язової сполучної тканини, печінки, черевної порожнини, кишечнику і викликається личинками (плероцеркоїдами) Sparganusspirom etraerinacei цестоди Spirometraerinac eieuropaei.

17.07.2017 Визначення антибіотиків у молоці
Виявлення антибіотиків – надзвичайно важлива проблема, оскільки в результаті їх використання для лікування, профілактики захворювань, стимуляції росту, покращення якості та зберігання кормів тощо продукти харчування забруднюються їх залишками. При цьому антибіотики тривалий час зберігаються у продуктах тваринництва, з якими надходять в організм людини, що створює небезпеку для здоров'я. Наявність залишкових кількостей ветеринарних препаратів в продукції тваринного та рослинного походження в країнах ЕС та в Україні строго лімітується.

10.07.2017 Так що ж це за захворювання - блутанг?
Ми часто розповідаємо про захворювання, які зустрічаються в нашому житті регулярно, але не треба забувати про те, що крім африканської чуми свиней і сказу, існують ще такі особливо небезпечні хвороби, як: блютанг (блутанг), високопатогенний грип птахів, віспа овець і кіз, сап, сибірка, ящур. Все ці захворювання  входять до переліку заразних, в тому числі особливо небезпечних хвороб тварин, за якими можуть встановлюватися обмежувальні заходи.


Новини 7 — 9 з 38
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі