Корисна інформація для споживачів

04.09.2017 токсикологічний вплив інсектицидів, гербіцидів на медоносних бджіл
Сьогодні Україна займає перше місце з виробництва меду серед країн Європи та третє місце серед всіх країн світу. Бджільництво відіграє важливу роль в економіці країни та забезпечує виробництво меду, воску, квіткового пилку, прополісу, маточного молочка, бджолиної отрути, запилення ентомофільних культур. Великі площі медоносних угідь, сприятливі кліматичні умови, тисячолітній досвід утримання бджіл свідчать про можливість подальшого розвитку та ефективного функціонування галузі. Одним із каменів спотикання є отруєння бджіл пестицидами, або хімічний токсикоз.

21.08.2017 Виконання вимог харчового законодавства для впровадження операторами ринку системи НАССР
У рамках адаптації законодавства України у сфері санітарних та фітосанітарних заходів до вимог Європейського Союзу продовжується робота щодо реформування системи державного контролю та нагляду безпечності харчових продуктів.

14.08.2017 Токсикологічний вплив мікотоксинів на організм тварин та людей
Грибкові отрути (мікотоксини) виробляються пліснявими та іншими мікроскопічними грибами. 200 видів мікроскопічних грибів, які виробляють мікотоксини, і вони складають серйозну небезпеку для здоров'я людини та тварин, тому що серед мікотоксинів є речовини, здатні викликати мутації, рак, неправильне внутрішньоутробне формування організму (народжуються потвори) та інші наслідки.


Новини 4 — 6 з 38
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі