Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Корисна інформація для споживачів

25.09.2017 Калібрування ЗВТ як невід'ємна частина досягнення високої точності вимірювань при дослідженнях у випробувальних лабораторіях
Головним підсумком роботи випробувальної лабораторії є експертний висновок, в якому подається  результат вимірювання показника, отриманий під час дослідження. Результат вимірювання – це кінцевий результат будь-якого процесу вимірювання -  встановлення значення (значень) вимірюваної величини, який і є відповіддю на запит замовника. Результат вимірювання, як правило, подають у вигляді одного виміряного значення величини і невизначеності вимірювання, яка означає, що будь-яке значення у межах інтервалу, визначеного невизначеністю вимірювання, є можливим значенням вимірюваної величини. Ці дані містять достатню для користувача інформацію щодо достовірності результату вимірювання, яку треба брати до уваги, наприклад, коли зіставляють виміряне значення з установленою границею. Невизначеність вимірювання і пов'язаний з нею рівень значущості є частиною результату вимірювання.

18.09.2017 Проблема фальсифікації м’ясних продуктів в Україні
Фальсифікація продуктів харчування – одна з найбільш популярних тем на сьогодні. Оскільки, виробники для здешевлення своєї продукції намагаються замінити один вид м’ясної сировини іншим, більш дешевим (замість свинини додають курятину, ММО, шкіру тощо) або іншим компонентом, наприклад, додають сою, кукурудзу тощо.

04.09.2017 токсикологічний вплив інсектицидів, гербіцидів на медоносних бджіл
Сьогодні Україна займає перше місце з виробництва меду серед країн Європи та третє місце серед всіх країн світу. Бджільництво відіграє важливу роль в економіці країни та забезпечує виробництво меду, воску, квіткового пилку, прополісу, маточного молочка, бджолиної отрути, запилення ентомофільних культур. Великі площі медоносних угідь, сприятливі кліматичні умови, тисячолітній досвід утримання бджіл свідчать про можливість подальшого розвитку та ефективного функціонування галузі. Одним із каменів спотикання є отруєння бджіл пестицидами, або хімічний токсикоз.


Новини 1 — 3 з 37
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі