Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Корисна інформація для споживачів

14.08.2017 Токсикологічний вплив мікотоксинів на організм тварин та людей
Грибкові отрути (мікотоксини) виробляються пліснявими та іншими мікроскопічними грибами. 200 видів мікроскопічних грибів, які виробляють мікотоксини, і вони складають серйозну небезпеку для здоров'я людини та тварин, тому що серед мікотоксинів є речовини, здатні викликати мутації, рак, неправильне внутрішньоутробне формування організму (народжуються потвори) та інші наслідки.

24.07.2017 Спарганоз тварин
Спарганоз – природно-вогнещеве цестодозне захворювання домашніх і диких свиней, птахів, рептилій, амфібій, а також людини, яке характеризується ураженням підшкірної клітковини, міжм’язової сполучної тканини, печінки, черевної порожнини, кишечнику і викликається личинками (плероцеркоїдами) Sparganusspirom etraerinacei цестоди Spirometraerinac eieuropaei.

17.07.2017 Визначення антибіотиків у молоці
Виявлення антибіотиків – надзвичайно важлива проблема, оскільки в результаті їх використання для лікування, профілактики захворювань, стимуляції росту, покращення якості та зберігання кормів тощо продукти харчування забруднюються їх залишками. При цьому антибіотики тривалий час зберігаються у продуктах тваринництва, з якими надходять в організм людини, що створює небезпеку для здоров'я. Наявність залишкових кількостей ветеринарних препаратів в продукції тваринного та рослинного походження в країнах ЕС та в Україні строго лімітується.


Новини 1 — 3 з 37
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі