Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Послуги ІнститутуПослуги Інституту

Тарифи на послугиТарифи на послуги

Лабораторна діагностика хвороб тварин

Лабораторна діагностика хвороб тварин

Дослідження харчових продуктів, кормів, води

Дослідження харчових продуктів, кормів, води

Метрологічні послуги

Метрологічні послуги

Дрібні тварини

Дрібні тварини

Останні новини

23.06.2016 17-23.06.2016 р. - Інформаційний щотижневик по інфекційних хворобах
Інформаційний щотижневик по інфекційних хворобах
Повідомлення про захворювання
Період: 17–23.06.2016 року

22.06.2016 Оперативна інформація щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції на Одещині
За оперативною інформацією, наданою територіальним органом Держпродспоживслужби в Одеській області станом на 8:00 год. 22.06.2016 року серед мешканців м. Ізмаїл та с. Броска Ізмаїльського району Одеської області зареєстровано 538 випадків захворювання на гострі кишкові інфекції, із них 309 - серед дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 234 хворих, у тому числі 109 дітей. Більшість постраждалих (93%) пов’язують захворювання з вживання сирої питної води. Основна захворюваність реєструється на північно-західному та південно-західному частинах міста Ізмаїл, території яких найбільше були підтоплені проливним дощам, тимчасово були затоплені дворові туалети в приватному секторі.  На цій території розташована зливна каналізація, яка була неспроможна прийняти великі об’єми дощових потоків. З метою виявлення джерела інфікування та етіологічного чинника відібрано на бактеріологічні, санітарно-гігієнічні та вірусологічні дослідження проби води зі скважин. За результатами розслідування встановлено, що етіологічними чинниками, які викликали спалах є віруси та умовно-патогенна бактеріальна мікрофлора, основний фактор передачі - питна вода, яка була забруднена внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру, механізм інфікування - фекально-оральний з аліментарним, водним та контактно-побутовим шляхами передачі.
З метою локалізації вогнища здійснюється комплекс організаційних, санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.
У вогнищі працює бригада фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, управління охорони здоров’я  обласної державної адміністрації та ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України». Відповідно до Плану заходів щодо недопущення розповсюдження захворюваності на гострі кишкові інфекції серед населення міста Ізмаїл, затвердженого комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій тимчасово припинено функціонування всіх діючих об’єктів громадського харчування, продовольчого ринку, дошкільних навчальних закладів міста; вжито заходів щодо недопущення стихійної торгівлі; заборонено купання населення в місцях водокористування; забезпечено проведення дезінфекційних заходів у вогнищах, приватному секторі з обробкою дворових туалетів; забезпечено проведення дезінфекції та промивки водопровідних мереж; постійно проводиться оповіщення населення про заборону використання водопровідної води для питних потреб та приготування їжі та необхідність дотримання правил особистої гігієни.
Силами прикордонних військ в містах купання населення встановлено пости щодо її заборони. Організовано раптове бактеріологічне обстеження груп ризику (працівників кондитерських, кулінарних цехів, супермаркетів та інших). Активно проводиться санітарно - роз’яснювальна робота серед населення з питань профілактики кишкових інфекцій з залученням усіх засобів масової інформації.
За результатами аналізу епідемічної ситуації, проведеного комплексу організаційних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів, результатів лабораторних досліджень та обстеження стану водопостачання міста Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області Голові Ізмаїльського міськвиконкому надано відповідні пропозиції.
За інформацією фахівців Головного Управління Держпродспоживслужби, в Одеській області на підтопленій території скотомогильники відсутні. Ситуація постійно моніториться. Одеський філіал ДНДІЛДВСЕ готовий до забезпечення контролю за безпечністю харчових продуктів, овочів та фруктів.
Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.
Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби.

16.06.2016 10-16.06.2016 р. - Інформаційний щотижневик по інфекційних хворобах
Інформаційний щотижневик по інфекційних хворобах
Повідомлення про захворювання
Період: 10–16.06.2016 року


Новини 1 — 3 з 379
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


Оголошення

9 червня 2016 року - Міжнародний день акредитації 01.06.2016 9 червня 2016 року - Міжнародний день акредитації
Світовий день акредитації відзначається 9 червня кожного року за ініціативи Міжнародного форуму з акредитації (IAF) та Міжнародної кооперації з акредитації лабораторій (ILAC).

Цього року Світовий день акредитації пройде під гаслом «Акредитація як загальний інструмент для підтримки державної політики». Акредитація є корисним інструментом, який допомагає у задоволенні місцевих, національних та міжнародних потреб держави та суспільства. Стандарти, діяльність з оцінки відповідності та акредитація – все це є інструментами для регулювання ринку, якими можуть користуватися регуляторні органи для підвищення ефективності управління, поліпшення стану навколишнього середовища, укріплення суспільної безпеки, запобігання шахрайству, покращення ситуації на ринку та набуття довіри суспільства.

Голови IAF та ILAC опублікували спільне звернення з приводу свята, а також брошуру, присвячену темі використання акредитації як інструменту підтримки державної політики.

З метою демонстрації значення оцінки відповідності IAF та ILAC запустили сумісний сайт, на якому зі всього світу було зібрано конкретні приклади у ключових галузях державної політики, які розповідають про різні інструменти, що допомагають державній владі та регуляторам досягати певних результатів. Приклади супроводжуються дослідженнями, які підтверджують досягнені результати, та додатковою детальною інформацією.

20.05.2016 Оздоровниці України
12aec9696a62a1632d20569d1b6475b1.jpgСанаторії для бажаючих.


26.04.2016 Травневі вихідні у Львові
lvov.jpg28.05.16 – 29.05.16
28.05.2016 Ранішній виїзд (6:00) з Києва автобусом.

Новини 1 — 3 з 43
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі